18 film burda- sinema salon 2

Aşağa gitmek

default 18 film burda- sinema salon 2

Mesaj tarafından akustikadam Bir Paz Mart 02, 2008 5:23 am

JOHN RAMBO(2008 YAPIMI): EFSANE GERİ DÖNDÜ DİVX KALİTESİ VE TÜRKÇE ALT. İLE/tam ekran


Serinin son filminin üzerinden 20 yıl geçmiştir ve artık kuzey Tayland’a yerleşmiş olan JOHN RAMBO (SYLVESTER STALLONE) Salween Nehri üzerinde çalışan bir bot işletmektedir. Tayland-Burma sınırında (Myanmar) devam eden dünyanın en uzun sürmüş sivil savaşlarından biri, Burma-Karen mücadelesi 60. yılına girmiştir. Ancak, artık dağlarda ve ormanlarda balık tutarak, avladığı zehirli yılanları satarak geçinen, yalnız ve basit bir hayat süren Rambo savaşmayı, asilerin ya da barış gönüllülerinin peşinden gitmeyi çoktan bırakmıştır.

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

3.BÖLÜM

DÜZ KAFALAR/erkek ile oynayan kadının sonu başka ne olurki?/tam ekran
DÜZ KAFALAR/erkek ile oynayan kadının sonu başka ne olurki?/tam ekran

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

Joshua:omen benzeri bir film yine çocuk çok kötü-2008 yapımı
Joshua

[/color]


joshua,joshua joshua sen nasıl çocuktun öyle be.aileni çıldırttın sonunda.omen benzeri bir film düşünün ama bu sefer çocuğu kötü eden şeytan değil.çocuğun içi kötülük dolu kendisi kötü.


[/color]1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

Örtülü Gerçek
Irak’daki bir yerde konuşlanmış olan küçük bir Amerikan askeri birliği üzerine odaklanan REDACTED, farklı bakış açıları ile bu askerlerin karşılaştıkları durumlara verdikleri tepkileri, yerel Irak halkına karşı tutumları ve her iki taraftaki medyanın bu olayları nasıl yansıttığını konu alıyor.

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

THE SEKKER-KARANLIK YÜKSELİYOR-2007 VİZYON[/color] FİLM-KENDİ UPLOADIMIZ/tam ekran


Oyuncular

Alexander Ludwig (Will Stanton) , Christopher Eccleston (The Rider) , Ian McShane (Merriman Lyon) , Frances Conroy (Miss Greythorne) , James Cosmo (Dawson) , Jim Piddock (Yaşlı George)
11 yaşına bastığında karanlık güçlere karşı savaşan ölümsüz savaşçıların sonuncusu olduğunu keşfeden Will Stanton adında bir çocuk bu tanrısal güç sayesinde bir kahramana dönüşür.

Bir işaret avcısı olan Will altı büyülü işareti bulmalı ve Karanlık ile Aydınlık arasındaki savaşta ölümsüzlere bu işaretlerle yardımcı olmalıdır.

Karanlık Yükseliyor, İngiliz folklorik ögeleri ile zenginleştirilmiş hikayesini Susan Cooper’ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarladı.

Film ödüllü sıkı oyuncu Ian McShane, Frances Conroy, Christopher Eccleston ve genç oyuncu Alexander Ludwig’i fantastik bir macerada bir araya getiriyor.


İZLE
ŞARK VAATLERİ-RUS MAFYASI FİLMİ/İLK BİZDE/tam ekran
[/color]

Filmde, Londra’nın en kötü organize suç örgütüne bağlı çalışan sert ve gizemli bir adam olan Nikolia’nın başkalarının girmemesi için kapalı tuttuğu korunaklı yaşamının, Anna’yı takip etmesiyle birlikte sarsılmasıyla gelişen olaylar işleniyor.

Gizemli ve karizmatik Rus Nikolai Luzhin (Mortensen), Doğu Avrupa kökenli, Londra’nın en acımasız ve tehlikeli ailesinin şoförü olarak çalışmaktadır. Aile, Vory V Zakone adlı bir suç örgütünün parçasıdır.

Ancak Nikolai’nin bu güçlü çevre tarafından koruma altına alınmış yaşamı, Noel zamanı Kuzey Londra hastanesinde ebe olarak çalışan Anna Khitrova (Oscar adayı Naomi Watts) ile tanışmasıyla tamamen sarsılacaktır. Anna, doğum sırasında genç bir kızın ölümüne tanık olur ve bu olaydan çok etkilenir. Anna, tek başına kalan bebeğin diğer akrabalarını bulmaya kararlıdır. Bir yandan da, bebeğin annesinin tuttuğu günlüğe ulaşmıştır; ancak günlük Rusçadır ve Anna tek kelime Rusça bilmemektedir.

Olayın izini sürmeye kararlı olan Anna’yı, annesi Helen (Sinéad Cusack) desteklemektedir; fakat Rusya’da doğan amcası Stepan (Jerzy Skolimowski), Anna’yı böyle bir işe bulaşmaması konusunda uyarır. Aslında haklıdır da; günlük çözüldükçe ortaya çıkan manzara, hiç de iç açıcı değildir. Günlüğün her sayfasında, Vory örgütünün korkunç dünyasına tanık olacaktır.

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

[/color]


Filmde Johnny Depp, haksız yere hapse gönderilen, ve sadece bu acımasız ceza için değil, karısı ile kızına olanların üzücü sonuçları için de intikam yemini eden Benjamin Barker’ı, Helena Bonham Carter ise onun saplantılı ölçüde kararlı suç ortağı Bayan Nellie Lovett’ı canlandırıyor.

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM
ÖLÜM BEKÇİSİ(2008) TIRSACAKSINIZ[/color] Smile) tam ekran


Oyuncular
Mike Vogel (Ian Stone) , Andrew Buchan (Ryan) , Christina Cole (Jenny) , Michael Dixon (Brad Kopple) , Jason Durran , Michael Feast (Gray) , Jaime Murray (Medea) , Bill Nash (Asansördeki Adam) , Jeff Peterson (Hasatçı) , Marnix Van Den Broeke (Baş Hasatçı)
Ian Stone, lisede buz hokeyi oynayan bir gençtir. Bir gece bir yaratık tarafından korkunç bir şekilde öldürülür. Ertesi gün, bambaşka birisi olarak uyanır, çok geçmeden bir kez daha öldürülüp uyanır.

Bu bilmeceyi çözmeye karar verdiği gizemli yolculukta kendine yardımcı olacak yaşlı bir adam, kurtarması gereken güzel bir kadın ve alt etmesi gereken onlarca şeytanla karşılaşacaktır.

Çekimlerine Londra'da başlanan filmin hikayesini senaryo yazarı Brendan Hood, gördüğü bir kabustan etkilenerek yazmış.

[/color]1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

GABRİEL(2008 YAPIMI) ŞU ANDA KARANLIK HÜKÜM SÜRÜYOR/FANTASTİK TÜRÜ GERİLİM/tam ekran[/color]dünya karanlık tarafından yönetilmektedir ve bu karanlığı yok edip aydınlığı geri getirmek için dünyaya içlerinde mikail,israfil gibi meleklerinde bulunduğu tam 6 melek gönderilmiştir ama hiç biri kötülükle baş edememiş bazıları ölmüş bazıları ise insan bedeninde kalmışlardır,hatta(allah onları affetsin)meleğin biri kanatlarını kaybederek kötü yola düşmüştür,mikail ise ortalarda yokturdur.en son olarak dünyayı karanlıktan kurtarmak için cebrail gönderilmiştir.o dünyaya gelerek kalan tüm melekleri toplayacak ve kötülükle savaşacaktır.bizim dini inançlarımıza pek uymasa da hatta hiç uymasada,çünkü adi herifler melekleri seviştirmişler bile.izlenilebilirliği olan bir film,ama melekleri hatta bizim bildiğim 4 büyük meleği insan bedeninde o şekilde görmek hoş olmamış.yapımcılar sapıtmışlar biraz.

İZLE
]PREY-VAHŞİ ASLANLARLA BAŞ BAŞA KALMAK EN BÜYÜK HATASIYDI/tam ekran
[/color]

İZLE

KARABASAN-2(2008)() tam ekran


Evet sinemalarımızda henüz gösterime girmeyen Boogeyman 2 yani karabasan 2 de konu: Dr. Mitchell Allen'ın gözetimi altında bir akıl hastalıkları tesisinde tutulan Laura, gözleri önünde anne ve babasının Boogeyman tarafından öldürülmesinin etkisinden kurtulamamaktadır. Laura herbiri kendi korkularının etkisinde olan diğer hastalarla tanışır ve Boogeyman geri döner.Daha sonrada hepsi öldürülmeye başlar.

[/color]1.BÖLÜM

2.BÖLÜM
THE CONTRACT/[/color]MORGAN FREEMAN-JOHN CUSAK/tam ekranBir beden eğitimi öğretmeni olan Ray ve oğlu kamp yapmaya, ormana gittiklerinde D.C` nin önemli adamlarından Frank ile karşılaşırlar.Frank`i öldürmeye çalışan adamlardan kaçmaya çalışırken, ormanın içinde amansız bir kovalamaca başlayacaktır.süpriz bir Türk oyuncuda var filmde...

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

RESCUE DAWN: AMERİKA-VİETNAM HAK.EN SON ÇEKİLEN MÜKEMMEL ÖTESİ BİR FİLM/tam ekranChristian Bale (Dieter) , François Chau (Vali) , Jeremy Davies (Gene) , Craig Gellis (Onbaşı) , Marshall Bell (Amiral) , GQ (Farkas) , Zach Grenier (Birlik Başı) , Pat Healy (Norman) , Steve Zahn (Duane)
Amerikan Hava Yolları'nda pilot olan Dieter Dengler, Vietnam Savaşı'nda bir uçuş sırasında vurularak düşürülür ve bir kampta esir olarak tutulur. Başka savaş esirlerinin de bulunduğu bu kamptan kaçmak için planlar yapan Dieter, her türlü tehlikeyi göze almıştır.

Gerçek bir hikayeden yola çıkarak çekilen film, Alman sinemacı Werner Herzog'un ilk Amerikan yapımı filmi olma özelliğini de taşıyor. Başrolde ise Batman Başlıyor'un Bruce Wayne'i, Prestij'in usta sihirbazı Christian Bale var.

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

3.BÖLÜM[/color][/color]


En son akustikadam tarafından Paz Mart 23, 2008 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
avatar
akustikadam
Yönetici (Owner)
Yönetici (Owner)

Erkek
Mesaj Sayısı : 809
Yaş : 109
Nerden : yola çıktığın değil, nereye gittiğin önemli...! :p
İş/Hobiler : 19mayısüniv.MezunuDersanede öğretmenlik yapmakta.Hobi: Gitar çalmak,Karakalem Resim yapmak,Sanatın
lakap : her alanına bulaşma isteği...:Netin tek ve tek Akustikadam'ı :)))
oscar : 10
Kayıt tarihi : 16/02/08

Kullanıcı profilini gör http://acoustic.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: 18 film burda- sinema salon 2

Mesaj tarafından akustikadam Bir Paz Mart 02, 2008 5:25 am

P2-DOYASIYA GERİLİMİ YAŞAYIN/VİPUPLOAD


Noel akşamı: Bütün aileler ateşim etrafına toplanmış, yılbaşı yemeklerini yemek üzeredir. Bütün dostlar ve aileler biraradadır. Ama bir kişi hariç. Angela ofiste kalan son kişidir ve elindeki dosyayı bitirmek zorundadır.

Ofisten çıktığında bir an önce eve gitmek için can atan Angela arabasının çalışmadığını fark eder. Orada bulunan güvenlik görevlisi yardım etmeye gelir. Gecikdiğini gören görevli Angela'ya kur yapar ve yılbaşı yemeğini beraber yemeyi teklif eder. Angela bunu onaylamayacak, ancak verdiği red cevabı ona pahalıya mal olacaktır.


BURDAN İZLE

ŞEYTANLA ANLAŞMA (THE COVENANT) -TÜRKÇE


Oyuncular : Steven Strait , Laura Ramsey , Sebastian Stan
Yönetmen : Renny Harlin
GELECEK İÇİN, GEÇMİŞLERİ İLE SAVAŞMALILAR!

Spenser Akademi’nin öğrencileri arasında farklı olan 4 kişi vardı. Birbirleri arasındaki bağ sadece farklı olmaları değil 300 yıldır sakladıkları sırlarıydı. 17. yüzyılda cadılarla yaptıkları anlaşma sonucu hepsi birer büyücü olmuşlardı. Uzun zamandır yasaklı olan 5. kardeşleri sevdiklerini tehdit ederek ortaya çıkar. Yaptıkları anlaşmanın devam edebilmesi ve güçlerini kaybetmemek için düşmanları ile yüzleşme zamanı gelmiştir.

İZLE

THE PRESTİGE-TÜRKÇE DUBLAJ/İZLEMEYEN VARSA MUTLAKA İZLESİN DERİM...


Beğenilen yönetmen Christopher Nolan’dan (“Memento,” “Batman Başlıyor”) illüzyon kumaşından örülmüş bir macera geliyor. Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri’nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.
Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra’da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar. Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken, yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir. Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir. Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla’nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

3.BÖLÜM

GÖRÜNMEYEN TEHLIKE 2 TÜRKCE


Christian Slater’ın (Interview With The Vampire , True romance) Micheal Griffin adında görünmez bir katili canlandırdığı durdurak bilmez gerilimi yaşayın! Micheal , O’nu yavaş ve acı dolu bir ölüme sürükleyen deney aşamasındaki görünmezlik serumunun sonucu olarak çıldırmaya başlar.Güzel ve parlak zekalı araştırma biyoloğu Maggie Dalton (Laura Regan-Unbreakable) onu hayatta tutabilen tek kişidir.Ancak hükümet O’nu Griffin’i kıstırmak için yem olarak kullandığında Maggie , Seattle’da cinayet masası dedektifi olan Frank Turner’dan koruma için yardım istemek zorunda kalır.Griffin gittikçe daha fazla ölüm saçmaya ve kontrolden çıkmaya başladığında , Turner’ın Maggie’yi hayatta tutmak için tek seçeneği kalmıştır;görünmezlik serumunu alıp Görünmez Adam’a dönüşmek!Birbirleriyle yüzleşen bu iki görünmez adamın son savaşları aksiyonu , gerilimi ve dehşeti ikiye katlıyor.

İZLE

SAHTE ÜNİVERSİTE-2007-TÜRKÇE DUBLAJ/KENDİ UPLOADIMIZ


Üniversite başvurularının hepsinden ret cevabı alan Bartleby "B"nin tek tesellisi bu konuda yalnız olmamasıdır. En yakın arkadaşlarının da durumu aynıdır. Başvurularından olumsuz cevap aldığını ailesine de söyleyemez. Kariyer planı bile yapamayan "B"nin ailesini memnun etmek ve rüya kız Monica'nın ilgisini çekebilmek için kafasında dahiyane bir kurtarıcı fikir oluşur: Kendi üniversitesini açmak!

İZLE

Son Umut-TÜRKÇE

Filmin Konusu

.
Dünya, 2027: Gelecek için umut gittikçe önemini kaybeden bir kaynak oluyor. Son doğan bebeğin üzerinden neredeyse 19 yıl geçmiş ve açıklanamayan evrensel çocuksuzluk her geçen yıl beşeriyet sınırlarını, gelecekteki tüm haklarından vazgeçirmeye yaklaştırmıştır. Çoğu insan kaçınılmazı benimsemeyi seçip, ayrılıkçılığın, kanunsuzluğun ve nihilizmin içine çekilirken, diğerleri birleşik bir gezegen ve yavaş yavaş azalan nüfus için mücadeleye devam eder.

Büyük Britanya militarist emperyalist siyaseti sayesinde hiç artmayan iç çekişmelerle, buna karşılık kıyılarında olağanüstü yasadışı mülteci istilâsı görünerek ayakta kalmayı başaran idari bölgelerden biridir. Ama sıkı, totaliter bir yönetimle bu “mülteciler” gözaltı kamplarına toplanıp sınır dışı edilmektedir.

Theo (CLIVE OWEN) için, tüm bu olaylar önemsiz olup, kendisinin duygusuzluk durumuna sahip olmasına neden olur. Bir zamanlar hem aşkta hem savaşta Theo’nun ortağı olan Julian, mülteci nüfusun hakları için mücadele eden gizli bir örgütün başıdır. Theo’yu kaçırarak örgütündeki genç bir kadın olan Kee’nin tehlikesizce ülke dışına götürülmesi için gerekli olan kâğıtları elde etmesi için yardım ister.


1.BÖLÜM


2.BÖLÜM

3.BÖLÜM
avatar
akustikadam
Yönetici (Owner)
Yönetici (Owner)

Erkek
Mesaj Sayısı : 809
Yaş : 109
Nerden : yola çıktığın değil, nereye gittiğin önemli...! :p
İş/Hobiler : 19mayısüniv.MezunuDersanede öğretmenlik yapmakta.Hobi: Gitar çalmak,Karakalem Resim yapmak,Sanatın
lakap : her alanına bulaşma isteği...:Netin tek ve tek Akustikadam'ı :)))
oscar : 10
Kayıt tarihi : 16/02/08

Kullanıcı profilini gör http://acoustic.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: 18 film burda- sinema salon 2

Mesaj tarafından zaferben Bir Ptsi Ağus. 18, 2008 7:25 am

filmleri nasıl izleyeceğim anlatırmısınız lütfen açamadım

zaferben
Yeni Geldim
Yeni Geldim

Erkek
Mesaj Sayısı : 2
Nerden : gaziantep
İş/Hobiler : eğitim
oscar : 100
Kayıt tarihi : 18/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: 18 film burda- sinema salon 2

Mesaj tarafından zaferben Bir Ptsi Ağus. 18, 2008 7:33 am

sadece adult reklamlar çıkıyor arkadaşlar

zaferben
Yeni Geldim
Yeni Geldim

Erkek
Mesaj Sayısı : 2
Nerden : gaziantep
İş/Hobiler : eğitim
oscar : 100
Kayıt tarihi : 18/08/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz